sobota 1. listopadu 2014

MALEJ VELKEJ BAR A MALEJ VELKEJ HALLOWEEN.

Myslím si, že všichni, kteří byli včera v Malým velkým baru, pravděpodobně spí nebo mají kocovinu jako Brno. Malý Velký bar totiž vzal letošní oslavu Halloweenu útokem. A to takovým, že po jejich party kulkách budu ten post psát podle mě tak hodinu. Tak schválně, kolik z vás se ráno probudilo s červenou rtěnkou třeba na hlavě? Že to bude tradiční Malej Velkej bar jízda, to jsem čekala. Ale že bude taková...

Ten nápad se mi líbil, moc se mi líbil. Pozvánka na Halloween v Malým Velkým baru mě nadchla, takže jsem věděla, že se tam musím přijít podívat. Vzhledem k tomu, že jsme před barem šli ještě na pivo, kostým jsme vyloučili, ale právě díky lidem, kteří vzali Halloween vážně, byl ten večírek skvělej. Už při samotných přípravách lítaly na Facebooku fotky týmu v kostýmech, které byly prostě bomba. 

Při příchodu do baru jsem věděla, že ten večer bude povedený. Celému týmu to opravdu náramně slušelo, člověk se smál jen při pohledu na ně a postupem večera se to začalo maskama jenom hemžit. Nakonec jste ji ani nepotřebovali, protože Malej skoro všechny návštěvníky označkoval. Okolo půlnoci už měli všichni na čele, tváři, krku, hrudníku červenou pusu. Bar tepal a praskal ve švech, atmosféra byla skvělá a já můžu opět potvrdit, že Malej Velkej bar zůstává i nadále mým nejoblíbenějším party místem. Člověk už se tam cítí tak trochu jako doma. Jak zábavné to bylo, se můžete podívat na pár fotkách.

Děkuji, jdu si konečně umýt tu rtěnku:))

SandraŽádné komentáře:

Okomentovat